21.2 C
Brno
Pondělí, 20 května, 2024
DomůU násHotel Mlýn Karlštejn: Spojení historie, luxusu a relaxace v jedinečném ubytování

Hotel Mlýn Karlštejn: Spojení historie, luxusu a relaxace v jedinečném ubytování

Date:

Nenechte si ujít

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří...

Ty nejlepší vodácké trasy na Vltavě

Vltava se z vodáckého hlediska dělí na 2 části...

Vodácký zájezd: dobrodružství na vodě, které si zamilujete

Vodácký zájezd je skvělým způsobem, jak prozkoumat nejrůznější řeky,...

Cestování, zážitky na celý život

Cestování je jedním z nejkrásnějších zážitků, které si může...
- Komerční sdělení -časopis

Máte rádi historii a k tomu rádi cestujete? Je vám blízký wellness a umíte ocenit luxusní ubytování? Pak spojte příjemné s užitečným a zavítejte na Karlštejn. Kromě středověkého hradu tu na vás čekají výdobytky nejmodernější relaxace a nádherná příroda.

Ubytujte se v hotelu Mlýn Karlštejn a vychutnejte si péči o své tělo i duši plnými doušky. V hotelu vědí, co se sluší a patří, dokážou hostům hýčkat všechny jejich smysly. Kromě komfortního ubytování nabízí výtečnou kuchyni a dokonalé wellness centrum. Hotel Mlýn Karlštejn má komplexní zázemí pro pohodový pobyt všech generací a je velmi dobře dostupný z Prahy autem i vlakem.

Tematické pobyty s výhodnou cenou

Kromě klasického ubytování ve stylově zařízených pokojích lze objednat tematické pobyty šité klientovi na míru. V nabídce je Romantický balíček v exekutivním pokoji se sklenkou sektu na uvítanou a večeří při svíčkách, nebo Relaxační balíček s exkluzivním pronájmem wellness centra s finskou saunou a whirlpool s lahví sektu na 1,5 hodiny.

Zvolit můžete i dobrodružný balíček Za krásami Českého krasu. V rámci pobytu získáte zdarma unikátní prohlídku štol známých vápencových lomů Velká a Malá Amerika.

Hotel Mlýn Karlštejn má osobitý genius loci. Byl přestavěn z původního mlýna, který na břehu řeky Berounky stál již od roku 1263. Poslední mlynář na mlýně působil až do roku 1949. Od roku 1990 byl mlýnský objekt provozován jako hotel a začal být vyhledáván jako komfortní ubytování v okolí hradu Karlštejn.

V roce 2002 byla budova hotelu kompletně přestavěna, aby vyhovovala standardům 21. století. V srpnu téhož roku ale hotel zasáhla povodeň – 500 letá voda a napáchala škody. Majitelé se ale nevzdali a Hotel Mlýn byl znovu uveden do provozu v květnu roku 2003.

Hotel s vlastním ostrovem

Dnes je ceněn nejen pro svou pohostinnost, ale také i pro svou polohu, která z něj dělá skvost české rekreologie a světového hotelnictví. Hotel Mlýn Karlštejn má klimatizované konferenční prostory, restauraci s letní terasou, relax centrum a rozsáhlé parkoviště s nabíjecí stanicí pro elektromobily. Součástí hotelového areálu je 2.500 m2 rozlehlý soukromý ostrov se svatebním altánkem, s grilem a party stanem na břehu řeky Berounky.

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek