21.2 C
Brno
Pondělí, 20 května, 2024
DomůRady a NávodyPobyty v Dubaji a okolí během hlavní sezóny od necelých 600 eur

Pobyty v Dubaji a okolí během hlavní sezóny od necelých 600 eur

Date:

Nenechte si ujít

Co jsou kanabinoidy a jak fungují?

Kanabinoidy představují látky, o kterých se stále častěji hovoří...

Hotel Mlýn Karlštejn: Spojení historie, luxusu a relaxace v jedinečném ubytování

Máte rádi historii a k tomu rádi cestujete? Je vám...

Ty nejlepší vodácké trasy na Vltavě

Vltava se z vodáckého hlediska dělí na 2 části...

Vodácký zájezd: dobrodružství na vodě, které si zamilujete

Vodácký zájezd je skvělým způsobem, jak prozkoumat nejrůznější řeky,...
- Komerční sdělení -časopis

Teploměr ukazuje stále nižší hodnoty, a tak se pro našince otevírá možnost úniku do teplé exotiky. Výjimkou nejsou ani Spojené arabské emiráty, jejichž největším lákadlem jsou kromě slunečních paprsků také supermoderní města Dubaj či Abu Dhabi.

Emiráty se během zimních měsíců stávají jednou z top destinací rekreantů – hlavní sezóna začíná koncem října a trvá až do jara následujícího roku. Zároveň jde o destinace, které nestačí navštívit jen jednou – samotný Dubaj každoročně přidává několik nových atrakcí, z nichž se většina dostane i na seznam světových rekordů.

Příkladem je největší ruské kolo na světě Ain Dubai, které se pro návštěvníky otevřelo v říjnu 2021, či nejhlubší bazén na světě, Deep Dive Dubai, o hloubce 60 metrů. Letos mezi atrakce přibylo také Muzeum budoucnosti, které je označováno jako nejkrásnější budova na světě.

Lákadlem dovolené v Emirátech jsou i zpáteční letenky s akciovými cenovkami jen něco nad sto eur. Dubaj a Abu Dhabi tak už koncem září překonaly loňský zájem o deset procent, předpandemický rok o necelých 36 procent.

Ve spolupráci s cestovní kanceláří Pelikán vybíráme šest tipů na pobyty ve Spojených arabských emirátech, které potěší každý cestovatelský rozpočet.

Pětihvězdičkový hotel se nachází přímo na promenádě Abu Dhabi Corniche, která láká k množství gastro zážitků, dětská hřiště či cyklostezky. Samotný hotel disponuje hned několika prvotřídními restauracemi a bary, bazénovým světem vhodným pro malé i velké, wellness a fitness centrem, a také množstvím sportovních aktivit – včetně centra vodních sportů.

Pobyt v hotelu Radisson Blu Abu Dhabi Corniche začíná na cenovce od necelých 600 eur na tři noci. V ceně je zahrnuta obousměrná letenka, pětihvězdičkové ubytování se snídaní a letištní transfer.

3*Rove La Mer Beach, Dubaj
Hotel Rove La Mer Beach se pyšní skvělou polohou nedaleko pláže La Mer či nákupního centra Dubai Mall. Pro své návštěvníky si připravil skvělou restauraci i bar, odpočinout si také lze ve venkovním bazénu. Aktivní rekreanty potěší moderním fitness centrem či možností zahrát si stolní tenis. Hotely Rove jsou barevné, moderní a originální, zároveň se prezentují jako skvělá volba pro smart-friendly cestovatele.

Pobyt v Rově La Mer Beach v Dubaji začíná na cenovce od necelých 660 eur. Cena zahrnuje zpáteční letenku s odletem z Budapešti, tříhvězdičkové ubytování na tři noci a stravování formou snídaně.

4*Centara Mirage Beach Resort Dubai, Dubaj
Na skvělou rodinnou dovolenou láká hotel Centara Mirage Beach Resort Dubai nacházející se přímo na písečné pláži. Hosté si kromě služeb all inclusive užijí také zábavu v bazénovém světě s vodními atrakcemi. Pro nejmenší jsou k dispozici tři dětské kluby pro různé věkové kategorie. Zakončit den lze na chutné večeři v sedmi různých lákavých restauracích.

Dovolená v hotelu Centara Mirage Beach Resort Dubai začíná na sumě od necelých 1300 eur na čtyři noci. V ceně je zahrnuta zpáteční letenka s odletem z Bratislavy, čtyřhvězdičkové ubytování stravování formou all inclusive a letištní transfer.

5*Royal Central The Palm, Dubaj
Royal Central The Palm je hotel vonící novotou ležící na soukromé pláži na ostrově Palm Jumeirah. Jeho dominantou je velký venkovní bazén, hosté však mohou volný čas trávit také v několika restauracích nebo ve fitness či wellness centru.

Cena pobytu v Royal Central The Palm začíná na sumě od necelých 1100 eur na čtyři noci. V ceně je zahrnuta zpáteční letenka s odletem z Vídně nebo Budapešti, pětihvězdičkové ubytování se snídaní a letištní transfer.

5*W Dubai – The Palm, Dubaj

Moderní hotel inspirovaný interiérem nočních klubů je ideálním místem zejména pro páry a dospělé. Hotel disponuje vlastní soukromou pláží s množstvím bazénů, restauracemi a bary – včetně rooftop baru. Samozřejmostí pro odpočinek a aktivní relax je moderní fitness centrum a také wellness centrum.

Pobyt v luxusním hotelu W Dubai – The Palm začíná na cenovce od necelých 2080 eur na pět nocí. Cena zahrnuje obousměrnou letenku s odletem z Vídně, pětihvězdičkové ubytování se snídaní a letištní transfer.

5*Madinat Jumeirah Resort – Jumeirah Al Qasr, Dubaj
Tento superluxusní hotel se nachází přímo na soukromé pláži a díky své atmosféře se zde hosté budou cítit jako ve sbírce pohádek Tisíc a jedna noc. Mimo jiné nabízí prvotřídní kulinářské speciality v desítkách restaurací a barů, ale také relax v bazénovém světě či v tropických zahradách. Zajímavostí jsou vodní cestičky, kterými je hotelový resort propojen. Na tradičních člunech se tak lze dostat do různých hotelových zařízení.

Cena pobytu v Jumeirah Al Qasr začíná na částce od necelých 3130 eur na sedm nocí. V ceně je zahrnuta zpáteční letenka z Budapešti, pětihvězdičkové ubytování se snídaní a hotelový transfer.

Nejnovější příběhy

- Komerční sdělení -pr článek